Võrdle.ee

Võrdle.ee väikelaenude vahendaja aitab leida sinu jaoks sobivaima väikelaenu kiirelt ja mugavalt ning seeläbi aega ja raha kokku hoida. Meie abil saad erapooletu ülevaate pakkumistest ja teha targa valiku!

Svea

Svea Finance on rahvusvaheline ettevõte, mis on Eestis tegutsenud juba üle 10 aasta. Nad pakuvad kõigile oma lahendusi samadel võrdsetel headel tingimustel.

TF Bank

TF Bank on Stockholmi börsil noteeritud Rootsis registreeritud pank. 1987. aastal Rootsis registreeritud TF Bank on täna kiiresti kasvav, samas riskiteadlik ja stabiilse kapitaliga Põhja-Euroopa pank. Nad tegutsevad Eestis, Rootsis, Soomes, Norras, Taanis, Poolas, Lätis, Leedus, Austrias ja Saksamaal. TF Bank AB tegutseb Eesti Vabariigis TF Bank AB (publ.) Eesti filiaali kaudu. Panga tegevust kontrollib Rootsi Finantsinspektsioon (Finansinspektionen) ja piiratud ulatuses Eesti Finantsinspektsioon.

Bigbank

Bigbank AS on 1992. aastal Eestis asutatud tähtajalistele hoiustele ja tarbimislaenudele keskendunud pank. Etttevõte põhineb täielikult Eesti kapitalil ja peakontor asub Eestis, kuid on esindatud kokku üheksas riigis.